Společnost Oppo se v posledních měsících zařadila mezi nejúspěšnější společnosti v Číně. Zasloužily se o to vysoce ceněné modely Oppo R9 a R9s, které v poslední době vedly na čínském trhu. Teď je ale na čase zaměřit se na jejich další připravovanou novinku Oppo R11.

Z obrázku níže, který se podařilo zachytit, je vidět údajný nový model ve zlaté barvě s celkem nudným designem. Jedná se pravděpodobně o jednu z barevných variant tohoto chystaného chytrého mobilu. Na dalším obrázku je vidět nastavení duální zadní kamery. Má podobné umístění jako iPhone 7 Plus. Z fotky lze usuzovat, že duální senzory kamery budou umístěny na zadní straně smartphonu v levé horní části spolu s jedním LED bleskem. Zajímavou volbou by pak měl být 20 Mpx selfie senzor na přední straně – ideál pro vlogery.

Předpokládané specifikace Oppo R11

Další zvěsti odhalují jeho předpokládané specifikace. Oppo R11 by měl mít 5,5-palcový full HD displej, procesor Snapdragon 660 SoC4 GB RAM. Jeho o trochu silnější bráška Oppo R11 Plus bude mít 6-palcový displej, ten samý procesor a 6 GB RAM. Systémem by měl být Android ve verzi7.1.1 Nougat s nadstavbou ColorOS. Očekává se, že oba modely budou odhaleny v celé své kráse 15. května/mája.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.