Zatím co čekáme až Xiaomi odhalí svůj nejnovější vlajkový model, společnost Motorola (Lenovo) nezůstává pozadu. Pracuje rovnou na dvou nových modelech Moto Z2 a Moto Z2 Force. Pro ty, co jsou zvědaví na to jak bude vypadat, máme dobré zprávy. Vypadá skvěle! O tom se můžete sami přesvědčit ve videu níže.

Za víc informací o vnitřním složení i vzhledu chystané novinky, můžeme poděkovat @OnLeaks a Android Authority. Díky nim se můžeme už teď pokochat vnitřní i vnější krásou vyrenderovaného modelu Moto Z2 Force.

Podle posledních zvěstí se očekává, že Moto Z2 Force bude mít 5,5-palcový displej s rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Vzhledově se převážně podobá svému předchůdci a má taktéž podporu pro přídavné moduly Moto Mods (jedná se o výměnné zadní kryty, které se dají lehce přichytit na záda telefonu díky silným integrovaným magnetům).

Mnozí z vás možná ocení 3,5 mm jack pro sluchátka. Mezi jeho další přednosti patří tenká konstrukce – bude tenký 5,99 mm. A jaké rozdíly najdete mezi Z2 a Z2 Force? Například velikost 155.9 x 75.8 mm versus 156.3 x 76.3 mm.

Moto Z2 Force zachová stejné konstrukční řešení vystouplé kamery. Ta bude duální s dvojitým LED bleskem. Dále nabídne vylepšený snímač otisků prstů a měl by být poháněn nadupaným procesorem Qualcomm Snapdragon 835.

Zatím nemáme další bližší informace o datu jeho odhalení, ale jak se říká: “ Kdo si počká ten se dočká.“ Prozatím si užijte alespoň video.

Video render Moto Z2 Force

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.