Doufáme, že jste po dobrém nedělním oběde a je tak čas na relaxaci a utlumení organizmu. My se vás však pokusíme probrat třemi tipy na „Vychytávky z Číny“. Dnes to nebudou úplně nejlevnější produkty, ale nepůjde ani o nic přehnaně drahého. Pokud byste si dnes nevybrali, klikněta na banner na konci článku s odkazem na starší vychytávky.

 

  1. Myš na prst
    zkuste nový systém ovládání svého počítače. Myš, kterou si jednoduše připnete na prst a pohybem ruky pak hýbete kurzorem. Vypadá i zní to divně, ale možná si na to zvyknete a urychlí vám to práci. Za pokus zaplatíte do 8 USD (zde).
  2. Hezký reproduktor
    Bluetooth reproduktorů je na trhu hodně, ale tenhle nás zaujal zejména designem. Za vyšší cenu 53 USD (s poštou zde) dostanete reproduktor s 2 200 mAh baterií, USB portem a 3,5 zdířkou pro audio jack. Můžete si vybrat ze dvou barev.
  3. IP kamera
    Chcete se doma cítit bezpečně nebo byste rádi monitorovali pohyb na vaší chatě v Alpách? Máme pro vás tip na levnou IP kameru, která se dokáže otáčet a jednoduše jí můžete ovládat přes mobilní aplikaci. Cena (dle akce) se pohybuje od 17,50 USD  do 19,50 USD (zde) a dá se určitě použít např. i jako dětská chůvička.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.