Čas od času se objeví koncept plánovaného telefonu, který vás naprosto ohromí a dnešní návrh na model Nokia 9 k nim přesně patří. Pokud by tento telefon opravdu vypadal podle těchto konceptů, tak si myslím že prodejnost by trhala rekordy. Tedy samozřejmě s odpovídajícím hardwarem uvnitř…

Tyto obrázky konceptu Nokia 9 pocházejí z pera PhoneDesignera a jedná se opravdu jen o návrh a fantazii, ale uznejte, že to vypadá fantasticky. Minimální rámečky, obrovský zahnutý displej, žádná fyzická tlačítka , vertikálně situované duální fotoaparáty na zádech telefonu s duálním bleskem a ikonické Nokia logo. Paráda.

Přihoďte do kotle nadšení ještě informaci, že telefon by byl jen 6.2 mm tenký, displej by měl poměr stran 2:1 a uvnitř by tepalo srdce Snapdragonu 835. No, sny by se měly plnit nejen o vánocích, takže můžeme doufat, že  někdo z HMD Global (současní tvůrci Nokie) si z tohoto konceptu vezme příklad a inspiraci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.