Soutěží o telefony není nikdy dost, takže se s vámi rádi podělíme o další takovou, kde můžete vyhrát skvěle vypadající Maze Blade. Pravidla jsou velmi jednoduchá, takže by bylo hříchem to nezkusit a třeba se paní Štěstěna usměje právě na vás.

Maze Blade je jedním z prvních telefonů nováčka na trhu firmy Maze a výrobce se jednoznačně dal cestou důrazu na design telefonu. Na první pohled asi připomene řadu Z od Sony a hranatější design, případně kombinace kovové konstrukce a skla na zádech je opravdu efektní. Trochu se sice šetřilo na hardwaru, protože procesor MT6753 už nepatří k nejnovějším, ale práci pořád zastane.

Telefon má dále k dispozici 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, 3000 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení, 13 Mpix zadní kameru se senzorem Sony IMX214, přední 8 Mpix kamerku, čtečku otisků prstů nebo Android 6.0 Marshmallow. Našince jistě potěší plná podpora domácích LTE frekvencí. Tloušťka telefonu je pak pouhých 8 mm a k sehnání je v černé, stříbrné nebo zlaté barvě.

Ale teď už ke slíbené soutěži. Ta probíhá na oficiálních Facebookových stránkách Maze až do 28. dubna a vše co musíte k zapojení je dát like, sdílet  post a tagovat 3 kamarády. Nic složitého, takže hurá na to a hodně štěstí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.