Virtuální realita je bezesporu jedním z trendů dnešních dnů a s různými VR brýlemi, boxy a headsety se roztrhl pytel od všemožných výrobců. Většina nenabízí až tak nic extra zajímavého nebo inovativního, ale samozřejmě se najdou i výjimky. Jako například Pimax 4K VR headset, který svým vybavením rozhodně zaujme.

A Pimax 4K VR zaujal i odbornou veřejnost protože si odnesl cenu za Nejlepší VR zařízení z CES Asia 2016. A při pohledu na specifikace se není čemu divit. Headset nabídne dvojitý 4K displej s rozlišením 3840 x 2160 pixelů (806 PPI) a obnovovací frekvencí až 90 Hz, FOV 110º a adaptabilními čočkami. Zvuk je řešen pomocí odpojitelných sluchátek a nabídne prostorový 5.1 3D zážitek. Senzorové vybavení je také bohaté, duální gyroskopy (s obnovovací frekvencí 1000 Hz), proximity, acceleration a jiné. Celý headset je navíc poměrně lehký s 328 g váhy. Samozřejmě ale budete potřebovat výkonný počítač s high-end grafikou, aby ho dokázal nakrmit např. podporovanými hrami platformy Steam VR a jiné.

S naším speciálním slevovým kupónem se dostaneme na e-shopu Cafago s cenou za toto skvělé zařízení na pouhých 279.83 USD. Stačí použít slevový kupón V2584SLOVA oficiálních stránkáchdo 30.dubna a užívat si pak virtuální reality. O produktu najdete mnohem víc informací na výrobce.