Tak jako Xiaomi potvrdilo 19. duben jako datum odhalení své vlajkové lodi Mi6, i LeEco vydalo informace o svém velmi očekávaném telefonu LeEco Le Pro 3 AI Edition. Už název napovídá hodně o zcela nové funkci, kterou LeEco přidalo do své nejnovější vlajkové lodi s duální kamerou.

Specifikace

LeEco Le Pro 3 AI Edition bude k dispozici ve dvou variantách, ta první (Eco) přijde se 64 GB interní paměti a cenou 2399 jüanů (cca 350 dolarů), ta druhá (Standard) přinese 32 GB interní paměti a cenu 1799 jüanů (cca 260 dolarů). Standard edici bude pohánět procesor Helio X23 taktovaný na 2,3 GHz, zatímco Eco variant daleko zajímavější Helio X27 taktované na 2,6 GHz. Obě varianty budou mít 4 GB RAM a EMUI 5.9 postavené nad Android Marshmallow.

LeEco Le Pro 3 AI Edition

Le Pro 3 bude mít k dispozici dnes obvyklé věci jako Bluetooth 4.2, dvoupásmovou Wi-Fi, NFC a IR senzorem. Co se týče baterie, tak ta jej také nezahanbí neb dostala do vínku kapacitu 4000 mAh. Displej pak bude 5,5-palcový 1080p panel s 403 ppi a váha telefonu 168g.

Fotoaparáty

Le Pro 3 AI taktéž zapadne do poslední módy duálních kamer, kdy vzadu bude mít dva 13 MP senzory s s duálním LED bleskem. Jedná se o známou variantu RGB + monochromatický režim, která v kombinaci s LeEco „LE IMAGE AI engine“, bude produkovat jasné a ostré snímky i za zhoršených světelných podmínek. Tak to aspoň tvrdí LeEco. Jako přední kamera se zde nachází 8MP 1.4um s f/2.2 a širokoúhlým objektivem. Zadní fotoaparát pak podporuje 4K video při 30 fps a 720p slo mo při 120 fps.

LeEco AI

LeEco taktéž představilo svou vlastní chytrou asistentku jménem Lele. Lele by měla poskytovat některé velmi zajímavé funkce, včetně hlasových příkazů i při vypnutém displeji. Je integrována se všemi aplikacemi LeEco spolu s celou řadou aplikací třetích stran. Jaké by však bylo skutečné využití Lele v našich končinách je však zatím ve hvězdách.

LeEco Le Pro 3 AI Edition by do prodeje mělo jít 14. dubna a bude k dispozici ve zlaté, růžovozlaté a černé barvě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.