Společnost Nomu se snaží všemožnými způsoby upoutat pozornost veřejnosti k odolným telefonům své řady S a tentokrát si vzali na mušku model S30. Nomu S30 dali do pračky spolu s prádlem prát na déle než 15 minut. Pokud vás zajímá jak to dopadlo, koukněte se na video níže.

Pokud očekáváte, že to dopadlo dobře, uhodli jste protože Nomu S30 vyšel z této zkoušky vítězně bez ztráty bodu. Tímto bylo opět prokázáno, že certifikát IP68 nemá jen pro parádu, ale je jeho oprávněným držitelem. Takže na slavnou otázku „Hele, jak to pereš?“, lze v klidu odpovědět.

Specifikace

Nomu S30 je v této chvíli nejvyšším modelem této série S. Mezi jeho další specifikace patří: 5,5-palcový FullHD Sharp displej, Helio P10 procesor od Mediateku, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 5000 mAh baterie s rychlým nabíjením, zadní kamera 13 MPx Sony IMX214, 5 MPx přední fotoaparát s interpolací na 8 MPx, NFC, OTG, vodotěsný reproduktor s NXP SmartPA modulem a další.

Video

Pokud byste se chtěli dozvědět ještě víc informací, navštivte oficiální stránky společnosti Nomu. Jestli vás láká představa mít tento telefon doma a třeba byste ho chtěli osobně vyzkoušet ve své pračce, pak lze Nomu S30 koupit již od 227 dolarů například ZDE.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.