Asi nejpopulárnějším nástrojem na automatizaci je aplikace Tasker. Občas se sice objeví nějaká ta konkurence, ale ta jej zatím vážně neohrozila. Aplikace toho zvládne tolik, že fóra, věnující se tomuto nástroji praskají ve švech.

Tasker zvládne prakticky cokoliv. Od jednoduchých úkolů až po ty složité. Můžete si nastavit, aby se vám v prohlížeči nevypínal displej nebo aby se při prohlížení videa automaticky nastavil jas na 100% a podobně. Tasker vás taky může upozornit na to, když bude pršet, automaticky vypne zvonění po příchodu do práce a mnoho dalšího. Seznam funkcí je snad nekonečný. Časem si jistě ukážeme jak jednotlivé úkoly vytvořit, ale dnešní článek je o něčem jiném.

Tasker
Tasker
Developer: joaomgcd
Price: 3,59 €

 

Zajímá nás, jaké „tasky“ používáte vy. Ať už se jedná o jednoduché úkoly, či ty složité, podělte se s námi. K čemu jej používáte vy a jaké jsou podle vás největší výhody a nebo nevýhody této aplikace?

Tasker

Na sebe prozradím, že Tasker používám především v kombinaci s AutoVoice a několika kusy hardwaru. Tak je možné ovládat světla a různé spotřebiče hlasovými pokyny. Pokud vás téma automatizace zajímá, zanechte mi komentář pod článkem a já se na toto téma v blízké době zaměřím.