Nekonečná sága promo článku a informací o nejnovějším kousku Oukitel K6000 Plus se nám konečně blíží ke konci, protože telefon už je konečně k dispozici v předprodejích. Takže jako poslední záchvěv nám na Oukitelu vydali poslední oficiální video, kde shrnou všechny výhody tohoto telefonu. A nutno dodat, že něčím rozhodně dokáže zaujmout.

A tím „X“ faktorem je samozřejmě hlavní obří 6080 mAh baterie a k ní dodávaná 12V/2A nabíječka. Už je nám známo, že plné nabití telefonu by mělo být možné za 100 minute, ale jak je na tom celková výdrž ? Na tuto otázku Oukitel reaguje zveřejněním testů, kde K6000 dosáhne například 420 hodin ve standby módu, 58 hodin hovoru, 10 hodin přehrávání video nebo 7,3 hodiny surfování na internetu na mobilních datech při plném jasu displeje. To nezní špatně.

Oukitel K6000 Plus je už k dispozici ve vybraných obchodech v předprodeji, ale zrovna dnes 11.dubna by se měla na Aliexpressu odehrávat slevová flash sale, takže určitě neublíží se na ni podívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.