Ačkoliv se nového telefonu Bluboo D1 nedočkáme ještě pár týdnů, tak mateřská společnost už roztáčí kola PR a dnes jsme se dočkali prvního oficiálního video pohledu na tento model. A samozřejmě se zaměří hlavně na silné stránky, tedy alespoň zaujatým pohledem výrobce.

K těm by podle videa měl patřit hlavně duální fotoaparát na zádech telefonu, který by měl být hodně podobný předchozímu Bluboo Dual, ale čočky kamer budou svisle nad sebou namísto vodorovného umístění. Další výhodou by pak mělo být celokovové tělo, které ještě pořád u ultralevných telefonů kolem 60 USD není úplně pravidlem, takže Bluboo D1 bude mít co nabídnout. Ostatně se na video mrkněte sami.

Kompletní specifikace telefonu pak můžete najít na oficiálních stránkách, ale očekávejte zhruba to, čemu velmi nízká cena nasvědčuje. Tedy starý známý procesor MT6580, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, kapacitu baterie 2600 mAh, čtečka otisků prstů na zádech, 8 Mpix + 2 Mpix kombo zadních fotoaparátů, 5-palcový displej s HD rozlišením a Android 7.0 Nougat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.