Zástupci společnosti Ulefone se snaží svůj nový model Ulefone Power 2 postavit na stejnou rovinu vlajkové lodi Huawei P10. Můžete to sami posoudit v níže uvedeném videu. Osobně si nemyslím, že by tyto modely byly na stejné úrovni a tak si mohly konkurovat, ale některé specifikace mají společné.

Porovnání specifikací

Co mají společné? Například oba modely mají 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměť. Na přední straně najdeme snímač otisků prstů a oba poběží na Androidu 7.0 Nougat. Další specifikace jsou zcela rozdílné. Například kamery – Huawei P10 má duální 12 Mpx kameru, zatím co Ulefone může nabídnout „pouze“ jeden 16 MPx objektiv. Alespoň v jedné kategorii má bez debat Ulefone Power 2 jasné vítězství. A to se týká baterie. Ulefone Power 2 má v tomto opravdu „sílu“. Jeho síla je v  6050 mAh baterii. V této kategorii mu Huawei P10 se svou 3200 mAh baterií nemá šanci konkurovat.

Předprodej Ulefone Power 2 skončí příští pondělí, takže kdo chce tento model získat za výhodnější cenu, musí si pospíšit. Nyní můžete tento telefon získat za 179.99 dolarů v oficiálním obchodě na Aliexpressu. Současně obdržíte dárkový set v hodnotě 40 dolarů.

Video s oběma rivaly

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.