Tak už to vypadá, že čekání je u konce a fanoušci Xiaomi se konečně dočkají nové vlajkové lodi značky. Na oficiálním účtu Xiaomi na Weibo se před malou chvílí objevila zpráva, že oficiální představení Xiaomi Mi6 proběhne už zítra, tedy 11.dubna ve 12 hodin místního času.

Zítřejší oficiální Xiaomi akce není překvapením, protože ji už dříve potvrdil přímo Lei Jun, ale teď když víme co na ní bude přímo odhaleno, tak se nám bude určitě spát lépe a radostněji. A po probuzení už na nás budou čekat všechny informace o Mi6 a Mi6 Plus. Něco málo už samozřejmě víme z posledních úniků a obrázků, jako například skener oční duhovky nad displejem, Snapdragon 835 jako hlavní motor telefonu a ultrazvukový senzor integrovaný do Home tlačítka. Co chtít více ?

No…když už tak o tom přemýšlím, tak možná by cena mohla být lehce problematická. Sice to ještě stále není oficiálně potvrzeno, ale podle prvních čísel uniklých předprodejových nabídek by měla standardní verze Xiaomi Mi6 stát 3199 juanů (asi 463 USD) a vyšší model pak 3999 juanů (asi 579 USD). Což není zrovna málo a pro mezinárodní trh nárůst ceny jistě nebude zdaleka finální.

Takže počkejme do zítřka a třeba se ještě Xiaomi zvládnou vytasit s něčím více, či méně překvapivým. Každopádně je čekání už opravdu u konce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.