Existuje hodně možnosti jak utratit svoje těžce vydělané peníze. Někdo si koupí kolo, jiný motorku a vyrazí do přírody. My ostatní co jsme závislí na nákupech z Číny si vybereme kreditní karty, vrhneme se na hledání nejlepší ceny (i kdyby jen o pár centů) na následující vychytávky.

  1. Roztomilá ovečka
    Hezký dárek pro vaše děti může být termoska ve tvaru roztomilé ovečky. Ta dokáže stát na nohou, ale hlavně slouží na dodržení pitného režimu vašich dětí. Barvy jsou tři a tak můžete koupit i černou ovci za cenu cenu kolem 11 USD (zde).
  2. Xiaomi batoh
    Asi jste si nevšimli, že pod značkou Xiaomi se prodávají také batohy. Modelů je více a tak vám doporučíme tento s objemem 20 litrů a částečnou odolností vůči vodě za cenu 10 USD (zde). Pokud chcete nějaký jiný stačí chvíli hledat.
  3. Špunty na sluchátka
    Čas od čas se každému, co používá špuntové sluchátka, nějaký špunt ztratí. Horší je to, že v původním balení už není ta samá velikost. Za necelé 3 USD (zde) si můžete koupit další 12 kusů špuntů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.