Správné pojmenování telefonu může mít dalekosáhlé důsledky na vnímání modelu zákazníky a když se vám navíc podaří ho nenápadně zařadit k oblíbeným kouskům s podobným názvem je to trefa do černého. Takže není až takovým překvapením, že se u Elephonu rozhoupali k přejmenování plánovaného modelu P25 na honosněji znějící Elephone P8. Stejně až moc připomínal samotný procesor Helio P25, který ho pohání…

A s několika ultra úspěšnými kousky na trhu s „8“ v názvu je tak nejvyšší čas se zařadit do fronty. Takže po Samsungu S8 a budoucím iPhone 8 tu budeme mít nový Elephone P8 aspirující na to být nejvýkonnějším telefonem značky, tedy v momentě kdy se opravdu dočkáme na trhu v reálu.

Prozatím jsou veškeré informace o Elephone P8 veskrze pozitivní a hardware vypadá velice slušně s procesorem Helio P25 jako hlavním motorem spolu s 6 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště. Ani zadní 21 Mpix kamera a 16 Mpix selfie fotoaparát určitě nebudou chtít hrát druhé housle. Takže už nám je schází přesné datum vydání a informace o ceně, abychom si udělal přesnější obrázek o zařazení nového Elephonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.