Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jak musí být skvělé pilotovat svoji kvadrokoptéru ve výškách a pořizovat s ní fotky a videa ve 4K rozlišení, tak možná dnes máte dobrou šanci si tento sen splnit. Výborný Xiaomi Mi Drone je to totiž ve slevě na Tomtop e-shopu s extra výhodami.

Xiaomi Mi Drone rozhodně nepatří do zástupu levných a nekvalitních dronů, ale svoji poměrně vysokou cenu kompenzuje přehršlí funkcí a parádními specifikacemi. K nim patří například 4K UHD kamera na 3-osovém gimbalu s 94° širokoúhlou čočkou a stabilizací, nebo extrémní výdrž letu, která šplhá až kde 27 minutám díky 5100 mAh baterii. Co se týká funkcí tak dron umí například automatickou hover funkci, podporuje GPS + Glonass, plánování trasy nebo disponuje ovládací konzolí s extra silnou anténou pro ideální FPV zážitek.

Současná sleva na Tomtopu srazí cenu na 515.99 USD, ale nižší cena je jen prvním krokem. Protože Česká republika je mezi několika zeměmi EU u kterých e-shop nabízí proplacení DPH a celních poplatků, což vám v našich končinách ušetří minimálně 21 % ceny. Takže milovníci dronů by měli zbystřit . A tady je pak přehled nějakých dalších dronů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.