Elephone opět vzbudil velká očekávání a naděje společně se svým chystaným našlapaným modelem Elephone P25, který by čistě teoreticky měl být prvním na světě s Helio P25 chipsetem. Ale informace z nich lezou jak z chlupaté deky, takže si musíme prozatím vystačit s drobky, jako dnešní video, ve kterém je tento model postaven vedle Zuk Z1.

Videoklip ukazuje jen některé velmi základní akce prováděné na konstrukčním prototypu Elephone P25 a vedle něj můžeme pro srovnání vidět Zuk Z1. Pokud máme být upřímní, je jasné, že telefon s Helio P25 a 6 GB DDR4 paměti RAM tuto konkurenci převálcuje. Telefon by také měl mít 64 GB interní paměti, 21 Mpix zadní kameru a 16 Mpix přední selfie dělo.

Nejdůležitější otázky nám však stále zůstávají nezodpovězeny, takže bohužel nemáme ani hrubou představu o datu vydání nebo přibližné ceně pro Elephone P25. Takže nám nezbývá než čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.