Poslední model firmy Oukitel K6000 Plus se v poslední době stal poměrně častým hostem v našich článcích, ale myslím, že po zásluze, protože v některých oblastech je unikátní. A to se dnes v době zástupů skoro stejným telefonů pořád cení. A možnost koupit ho za speciální předprodejovou cenu s extra bonusy taky potěší vždycky.

Pro všechny šetřílky telefonních baterií je právě Oukitel K6000 Plus pravým požehnáním, protože vybít masivní 6080 mAh baterii opravdu nebude jen tak a nabití zpět na maximum ani nepotrvá tak dlouho díky extra silné 12V/2A nabíječce. Ale nezapomnělo se ani na slušný hardware a telefon tak má k dispozici například procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 16 Mpix zadní fotoaparát nebo Android 7.0 Nougat.

Speciální předprodejová nabídka na stránkách Tomtopu zahrnuje nejen telefon samotný s cenovkou 179.99 USD, ale i speciální dárkový balíček v hodnotě 15 USD s ochrannou fólií na displej a silikonovým pouzdrem. Předprodej bude k dispozici až do 12.dubna a dodávky zákazníkům by měly začít hned poté.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.