Ohodnoťte článek

Nový Blackview A9 Pro se nesnaží zbytečně si komplikovat život sisyfovskými úkoly a poměřováním s vyšší třídou, ale v té nižší by mohl určitě udělat trochu vítr. Má k tomu ideální předpoklady, protože ruku v ruce s nízkou cenou jdou solidní parametry, což je prostě kombinace na kterou zákazníci slyší. Takže proč se nepodívat na oficiální video, které nám telefon představuje.

Blackview A9 Pro se bude snažit zaujmout například 5-palcovým 2.5D zakřiveným AUO displejem s HD rozlišením, procesorem MT6737, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, duálními kamerami na zádech v podobě 8 Mpix Samsung 4H8 senzoru a 0.3 Mpix sekundárního snímače, 2 Mpix přední selfie kamerou, 3000 mAh kapacitou BAK baterie, předním snímačem otisků prstů, podporou dual SIM, USB Type-C portem nebo Androidem 7.0 Nougat.

Předprodeje tohoto telefonu už probíhají a zákazník má možnost si vybrat ze čtyř barevných variant, konkrétně se jedná o matte black, pearl white, champagne gold a iron blue verze. Cena v předprodejích byla stanovena na velmi sympatických 89.99 USD a lze ji najít například ZDE.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.