Poslední slevové kupóny, které se k nám v tomto týdnu dostaly, se týkají robotických vysavačů. Pokud tedy úklid domácnosti není zrovna vašim koníčkem, možná tyto tipy budou právě pro vás.

ILIFE V1 Robotic Vacuum Cleaner

Jako první je zde ILIFE V1 Robotic Vacuum Cleaner. Jedná se o robotický vysavač 2v1 s nízkou výškou a dvojitou filtrací. ILife V1 je kompaktní a multifunkční čistící stroj, vybavený OBS All Terrain Detection System a měl by detekovat a vybrat požadovanou stopu pro navigaci. Kupón k němu má tvar ILIFEV1EU a cena s ním bude 73,99 dolarů.

JISIWEI I3 Smart Robotic Vacuum Cleaner

Jako další je tady JISIWEI I3 Smart Robotic Vacuum Cleaner. Tento vysavač od výrobce JISIWEI se příliš neliší od svých kolegů na úklid. Podle vlastností a schopností je podobný Ilife V5, nebo dokonce V5 Pro a umí i mokré čištění. Hlavní rozdíl je však v tom, že tento vysavač má WiFi modul. Díky tomu jej můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu a díky zabudované kameře můžete sledovat a zaznamenávat vše, co se dostane do zorného pole robota. Kromě toho vám může poslat upozorňující e-mail, když si všimne pohybu nebo uslyší hluk v bytě. Kupón k němu má tvar JISIWEI3EU a cena s ním spadne na 89,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.