Nestává se často, že se k nám dostane takto mimořádný únik ohledně telefonu v kompletním videu jako se stalo u LeEco X920.

Není žádným tajemstvím, že společnost LeEco bojuje o důvěru na finančních trzích. Čínský výrobce zřejmě investoval víc než bylo zdrávo, ale i přesto se snaží udržet všechny své operace v běhu. A výjimkou není ani uvádění nový chytrých telefonů.

Aktuálně se podařil únik ve velkém stylu, tedy kompletní video s připravovaným telefonem LeEco X920. Ve videu se ukazuje telefon s duálním fotoaparátem, což je trochu záhadou, jelikož informace, které máme, hovoří o jediné zadní kameře. Dle tohoto úniku bude dále LeEco X920 vybaveno displejem o velikosti 6,3 palce s rozlišením 2560 x 1440. Design bude opět celokovový se čtečkou otisků prstů na zadní straně.

Pohánět by jej měl chipset Snapdragon 820, 4GB RAM, 64 GB interní paměti, 22,5 megapixelový zadní fotoaparát, 8 megapixelová přední kamerka a dočkáme se podpory dual SIM a baterie o kapacitě 3700mAh (což by tedy pro tak velký telefon nebyla zrovna ideální velikost).

Ale podívejte se sami na video a dejte nám vědět co si myslíte v komentářích níže:

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.