Dnes pokračujeme nadílkou nových tipů pro vaše potěšení a to s pořadovým číslem 64. Tak jak jste zvyklí, i dnes vám doporučíme tři čínské produkty. Ale zda si je i koupíte, to už necháme na vás. Kdyby vám dnešní tři nestačili, není nic jednoduššího než kliknout na banner na konci článku s odkazem na starší díly. Jdeme na to!

  1. Kafe pro šéfa
    Kdo z vás by nechtěl potěšit šéfa dobrým kafíčkem po ránu a zároveň si udělat radost. Proto vám byste měli zvážit koupi zajímavého hrnku z Číny. Zda vám cena kolem 11 USD (zde) za ten pohled šéfa stojí je ovšem, otázkou.
  2. Zabalené de vaků
    Chcete aby vám potraviny vydržely co nejdelší dobu čerstvé? Tak si je vakuově zabalte. Strojek za cenu 24 USD (zde) pod názvem XinBaoLong by vám mohl pomoci. Tak proč to nezkusit?
  3. Dárek pro fotografa
    Poškození fotoaparátu je u většiny mnohatisícová ztráta.  Doporučili bychom proto uchycení fotoaparátu nejen na krk ale také na ruku, kterou držíte aparát. Za cenu kolem 6 USD (zde) máte pomůcku, která je k nezaplacení. Pokud natáčíte i videa, pomůže vám také se stabilitou záběru.