Vypadá to, že se nová a vylepšená verze Redmi Note 4X již chystá na trh. Alespoň tak soudíme podle toho, co přinesl regulační úřad TENAA. Před několika dny se totiž objevila v databázi nová verze tohoto přístroje, která přináší lepší specifikace a to sotva dva měsíce poté, co byl telefon oficiálně představen v Číně.

Tato vylepšená varianta je evidována pod modelovým číslem MBT6A5 a přináší více výkonu díky 4 GB RAM, 64 GB ROM a 10-jádrového SoC taktovaného na 2,0 GHz, což je docela pokrok oproti 8-jádrovému Snapdragon 625, kterým je vybaven původní model. Přístroj je vybaven také zadní čtečkou otisků prstů, 5,5-palcovým FullHD displejem, velkou 4,000mAh baterií, 13 Mpix zadní kamerou a 5 Mpix přední selfie kamerku.

Xiaomi Redmi Note 4X

 

Nicméně je nám trochu nejasné o jaký procesor se bude přesně jednat u „nového“ Redmi Note 4X, protože Mediatek nemá 10-jádrový procesor taktovaný na 2 GHz, takže buď se jedná o chybu, nebo mluvíme o lehce podtaktovaném Helio X20.

A poslední info o tomto kousku je to, že přijde v 10 (!) různých barvách: Champagne Gold, Matte Black, Dark Gray, Cherry Blossom, Gold, Gray, Silver, White, Black a Pink.