Nový Oukitel K6000 Plus je už skoro připraven vtrhnout do světa, tedy alespoň toho předprodejového a dnes nám nabídne jedno speciální video. Protože má na palubě masivní 6080 mAh baterii, tak je jasné, že jen tak ledajaká nabíječka nebude stačit k nakrmení tohoto monstra.

Obvyklé 5V/2A nebo i lehce naddimenzované 9V/2A prostě nestačí a tak nastal čas dát šanci super silné 12V/2A nabíječce, která by teoreticky měla zvládnout nabít telefon naplno jen za 100 minut. A to je právě náplní zmíněného dnešního videa, kdy ze sebe všechny tři nabíječky vydají to nejlepší a výsledky máme dokonce zdokumentované v nabíjecím grafu. A asi nebudeme moc předbíhat, když řekneme, že 12V/2A nabíječka podala opravdu velmi slušný výkon.

Velká baterie a silná nabíječka samozřejmě nejsou jedinými taháky lákajícími na Oukitel K6000 Plus a ten může nabídnout mnohem víc. Jako například 5,5-palcový AUO displej s FullHD rozlišením, procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, OTG s funkcí zpětného nabíjení, 16 Mpix OV zadní kamerku s podporou PDAF, 8 Mpix přední kamerku s 80° úhlem záběru nebo čtečku otisků prstů na přední straně s extra funkcemi.

Další informace o Oukitelu K6000 Plus lze jako obvykle najít na oficiálních stránkách výrobce a předprodeje by měly odstartovat 5.dubna za 179.99 USD a balíkem dárečků navrch.