Ohodnoťte článek

Myslím, že všichni známe sluchátka Xiaomi Piston (a vsadím se, že hodně z vás některé z nich vlastní stejně jako já), ale ne zase všichni ví, že čínská společnost má další řadu s názvem Mi Headphones LE (Light Edition). LE je cenově dostupná verze jejích úspěšných Mi Headphones, které byly představeny již v roce 2015.

V případě, že jste nezaregistrovali LE verzi Mi Headphones, tak vězte, že původně byly představeny pouze v bílé barvě, což už neplatí. Xiaomi totiž představilo dvě nové barevné varianty Mi Headphones LE – mátově zelenou a oranžovou, barvy, které by měly oslovit především mladé.

Mi Headphones LE

Jak můžete vidět z obrázků, sluchátka zakrývají celé uši, čímž by měly eliminovat jakýkoli vnější hluk. V zájmu zachování jejich nízké ceny jsou sluchátka vyrobeny z PU kůže a plastů, ale všechny tyto části by měly být šetrné k pokožce.

Xiaomi taktéž umístilo ovládací prvky na levé straně, díky čemuž by měly být snadno ovladatelné a můžete přes ně přijímat hovory, pauznout přehrávání hudby nebo přehazovat skladby. Cena těchto dvou nových barevných variant Mi Headphones Light Edition zůstane 199 jüanů (cca ​​29 dolarů) a do prodeje se dostanou v průběhu Mi festivalu, který bude 6. dubna/apríla.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.