Ohodnoťte článek

Tak nám UMIDIGI vydali nový model UMIDIGI C Note a nutno podotknout, že se zase až tak extra  nepředvedli, hype a přehnaná očekávání byla dost zbytečná. Ze všech slibů nám tak zůstal jen slušně vypadající telefon s nic moc hardwarem a velkou baterií. Aspoň něco 🙂

Nové UMIDIGI C Note určitě zaboduje celokovovým zpracováním a Androidem 7.0 Nougat hned v základu, ale pohled na procesor MT6737T mnoho radosti do tváře nenažene. Není to samozřejmě špatný kousek křemíku, ale parametry a výkonem prostě patří do low-endu, ať se na to díváme jak chceme optimisticky. Naštěstí má k ruce aspoň 3 GB RAM a 32 GB rozšiřitelné vnitřní paměti.

Sharp displej bude velmi slušný s 5,5-palcovou úhlopříčkou a FullHD rozlišením a to stejné se dá říct i o tloušťce telefonu 8,3 mm, protože nabídne nadprůměrnou 3800 mAh kapacitu baterie. Ačkoliv by obrázky zdálky mohly naznačovat duální fotoaparát na zádech, tak to není pravdou a telefon nabídne pouze jeden zadní 13 Mpix snímač se Samsung S5K3L8 senzorem. Čtečka otisků prstů už je dnes standardem i u levných modelů a zde ji najdeme integrovanou do Home tlačítka na přední straně.

UMIDIGI C Note bude k dostání za 139.99 USD a předprodeje by měly začít už za několik dní. Telefon to určitě nebude špatný, ale sliby tak nějak zněly podstatně lépe…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.