Ohodnoťte článek

Švédská společnost Legend připravila opravdu Limited edition Huawei P10, které dostalo vrstvu z 24k zlata s jedinečným vyobrazením zlatého draka. Jak je napsáno, tato edice Huawei P10 je opravdu „omezená“, neboť pouze osm kusů tohoto exkluzivního P10 bude k dispozici.

Pro ty z vás, kteří o Legend slyší poprvé, tak vězte, že se jedná o známou firmu nabízející exkluzivní pozlacené smartphony, chytré hodinky a tablety pro náročné zákazníky po celém světě a nyní obrátili svou pozornost i na čínský trh s uvedením jejich pozlaceného Huawei P10.

Každý Huawei P10 od Legend bude na zakázku a každý klient si může vybrat různé možnosti úprav, jako je například výběr drahého kovu (24k zlata, platina nebo růžové zlato), kožené pouzdro z různých exotických kůží, alternativní design draka design, výběr z drahých kamenů pro oči draka a další.

Cena za tento exkluzivní Huawei P10 byla stanovena na 2690 euro, takže samozřejmě budeme rádi, když nám Legend jeden kousek zašle na recenzi, abychom jej mohli pořádně otestovat a pak jet třeba na prázdniny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.