OPPO si stále vede skvěle na čínském trhu se svými modely R9S a R9S Plus, když prodali více než 3 miliony kusů jen za měsíc leden. A díky tomu se zařadili mezi společnosti jako je Apple, Huawei, ZTE a Vivo. I přes to v Oppo samozřejmě nespí na vavřínech a nová informace zmiňuje, že se pracuje na jejich novém modelu Oppo R11, kterého bychom se měli dočkat někdy v příštích měsících.

Podle pověstí, si nadcházející model Oppo R11 zachová většinu konstrukčních prvků z předchozího modelu R9S a bude vybaven displejem o velikosti 5,5 palce. K dispozici bude také větší model OPPO R11 Plus se 6-palcovým 6 palců a obě varianty budou vybaveny duální zadní kamerou a s největší pravděpodobností i duální přední selfie kamerou.

oppo r11

U obou těchto variant se taktéž očekává, že budou vybaveny novou technologií, kterou OPPO představilo během Mobile World Congress 2017. Tedy optického 5x zoomu při použití duálních čoček fotoaparátu. Zatím ještě víme, že Oppo R11 bude pohánět procesor Snapdragon 660. Další specifikace zůstávají zahaleny tajemstvím, ale jakmile se o nich doslechneme, tady se to dočtete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.