Ohodnoťte článek

Trend mobilů s duálními kamerami je momentálně všudypřítomný a mezi výrobci je málem otázkou stavovské cti vyprodukovat něco podobného, i kdyby mělo jít o extra levný kousek. Právě takovým případem je připravovaný Bluboo D1, který pro jistotu mít duální i přední kamerky a to včetně LED blesku. Inu, proč ne…

Duálně-duální kamerky budou asi největším prodejním tahákem Bluboo D1, protože jinak jsou specifikace telefonu poměrně chabé. 5-palcový JDI displej s HD rozlišením je ještě v toleranci, ale procesor MT6580A už opravdu v telefonech moc vidět nechceme, ať je jak chce levný. Sekundují mu pak 2 GB RAM, 16 GB vnitřní rozšiřitelné paměti, 8 Mpix + 2 Mpix kombo zadních kamerek, 5 Mpix selfie kamerka, notifikační LED dioda, baterie s kapacitou 2600 mAh a Android 7.0 Nougat jako operační systém.

Jedinou záchranou pak může být pro Bluboo D1 cena, protože předprodeje by měly začít někdy začátkem dubna za zhruba 60 USD a to opravdu není až tak mnoho. Takže se nechme překvapit jak se telefon popere s opravdovým focením v terénu. Jako obvykle pak můžete více informací najít na oficiálních stránkách výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.