Ohodnoťte článek

Se značkou Jumper už jsme se potkali v minulosti i na našich stránkách a modely konvertibilních tabletů nebo laptopů z jejich produkce nás kulantně řečeno příliš neohromily. Poslední kousek z jejich produkce však vypadá mnohem nadějněji, k čemuž přispívá i extrémní sleva v rámci oslav na Aliexpressu. Tak se na Jumper EZBook Pro podívejme zblízka.

Designově se nový Jumper nemá za co stydět, inspirace MacBookem je zjevná, ale není určitě na škodu pokud ovšem máte rádi zlatou barvu. Celokovová konstrukce v dané cenové hladině je příjemným bonusem a snad nezklame i kvalita provedení klávesnice. Displej nabídne 13,3-palcový IPS panel s FullHD rozlišením 1920 x 1080 pixelů s rozumně velkými rámečky.

Uvnitř pak tepe Celeron N3450 platformy Apollo Lake podporovaný 6 GB RAM (pravděpodobně v dual channelu) a 64 GB eMMC paměti. Tady je nutno poukázat na fakt, že laptop má k dispozici volný SATA 3 M.2 SSD 2242 slot pro váš SSD disk se kterým celkový výkon počítače vystřelí ke hvězdám. Dále pak jsou k dispozici dva USB 3.0 porty, microSD slot, HDMI out a 9600 mAh kapacita baterie. Otázkou zůstává zda Wi-Fi bude AC nebo ne, ale pro většinu uživatelů nejde o hlavní problém. Dají se očekávat i předinstalované licencované Windows 10.

V rámci současných oslav sedmých narozenin Aliexpressu se dá Jumper EZBook Pro sehnat za extrémně nízkou cenu kolem 230 USD a to už opravdu hraničí s výborným nákupem. Jako vždy je lepší z opatrnosti počkat na první recenze, ale tato cena může leckoho zlákat i bez toho, protože po slevové akci vystřelí vysoko nad 300 USD.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.