Den D v podání Oukitelu je zde a dnešek znamená pro čínskou firmu oficiální vypuštění modelu Oukitel U16 Max na trh v rámci oslav narozenin Aliexpressu. Takže se můžeme podívat co tento rozměrově největší Oukitel v historii může nabídnout.

Oukitel U16 Max určitě spadá do kategorie phabletů díky svému extra velkému JDI LTPS displeji s úhlopříčkou 6 palců a HD rozlišením. Jako procesor v něm najdeme poněkud obstarožní MT6753, ale i ten svou práci pořád ještě solidně zvládne, zejména podpořen 3 GB RAM a 32 GB rozšiřitelné vnitřní paměti. Fotoaparáty naštěstí nejsou interpolované a vypadají slušně, zadní 13 Mpix má Micron AR1335 senzor a f/2.0, přední selfie kamerka pak OV GV5005 senzor a kvanta režimů na vylepšení selfie. Kapacita baterie je 4000 mAh, vše je nacpané do 9.15 mm štíhlého celokovového těla a jako dozor je tu Android 7.0 Nougat.

Telefon už je počínaje dnešním ránem v prodeji a můžete ho zakoupit například ZDE v jedné ze dvou barevných kombinací, space grey nebo champagne gold. Speciální cena $109.99 v rámci této kampaně je nastavena velmi nízko a protože jsou zásoby omezené a sleva platí pouze tři dny, tak se asi úplně nevyplatí čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.