Kdo by neměl rád šanci dostat něco zadarmo ? Takže je jasné, že si nemůžeme nechat pro sebe informaci o probíhající oficiální soutěži přímo od Gretelu, kde máte šanci vyhrát jeden ze tří kousků nového telefonu Gretel A9. Zapojit se můžete buď přes jejich Facebokové stránky, nebo přes Gleam přímo v našem článku níže.

Gretel A9 je novinkový kousek z produkce značky, která si své jméno teprve buduje a může nabídnou reprezentativní vzhled a solidní hardwarové vybavení. To obsahuje například 5-palcový displej s HD rozlišením, procesor MT6737, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, čtečka otisků prstů na přední straně, zadní 13 Mpix fotoaparát Samsung 3H7, přední 5 Mpix selfie fotoaparát GC2155, podpora dual SIM, kompletní české frekvence LTE, kapacitu baterie 2300 mAh a FreemeOS postavené na Androidu 6, ale s příslibem updatu na Nougat už během dubna.

Šance zapojit se do soutěže potrvá až do 10. dubna, takže můžeme jen popřát hodně štěstí a dobrý lov. Třeba jeden z kousků Gretelu A9 najde cestu právě k vám.

GRETEL A9 4G Smartphone Giveaway Open Worldwide

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.