První kousek z nové řady Vernee modelů představených na MWC 2017 v Barceloně, který nás oblaží svým příchodem na trh je Vernee Apollo X. A počínaje dneškem si ho můžete rezervovat s pěknou slevou 40 USD na oficiálních stránkách, takže si pojďme projít co za své peníze můžete dostat.

Vernee Apollo X se nesnaží o nějakou revoluci za každou cenu, ale jde cestou použití osvědčených kvalitních komponent v jednom ladícím celku. Takže v telefonu najdeme např. 5,5-palcový Sharp IGZO displej s FullHD rozlišením, Helio X20 procesor s Mali-880 GPU, 4 GB RAM, 64 GB rozšířitelné vnitřní paměti, 3500 mAh baterii s 9V/2A 18W rychlo-nabíjením, 13 Mpix zadní kameru se senzorem Sony IMX258, USB Type-C pro bezztrátový přenos zvuku, ale se zachováním 3.5mm jacku a VOS – pokus Vernee o svůj čistý OS postavený na Androidu 6.0.

Nejvyšší hlavouni Vernee už nám v předstihu stihli oznámit, že cena Apollo X by neměla přesáhnout 230 USD a s rezervační slevou se dá ještě výrazně snížit. Vše co musíte udělat je rezervovat telefon pomocí zadání své emailové adresy ZDE a slevový 40 USD kupón bude Váš. A určitě neublíží se velmi jednoduše na stejné stránce zapojit do soutěže, kde můžete jeden Apollo X vyhrát zdarma. Předprodeje samotné začnou 5.dubna , takže čekání nebude nijak dlouhé.