Skvělý fotoaparát asi není to první co vám přijde na mysl, když se vysloví Oukitel K6000 Plus. To je určitě rezervováno pro monstrózní 6080 mAh baterii s 12V/2A rychlo-nabíjením, která je opravdu tím hlavním tahákem telefonu. Ale ani tak se nejnovější kousek od Oukitelu nebojí srovnání s opravdu těžkými vahami od konkurence právě v oblasti výkonu fotoaparátu.

A soupeře si určitě nevybral zrovna jednoduché, jak Xiaomi Mi5 tak iPhone 7 patří do kategorie vlajkových modelů s drasticky vyššími cenovkami. Takže jak se může Oukitel K6000 Plus těmto titánům rovnat ? Na papíře to samozřejmě vypadá jednoduše, protože 16 Mpix rozlišení zadní kamery a podpora PDAF jsou solidní základ na kterém se dá stavět. Výkon v reálu je samozřejmě jiná pohádka a můžete mrknout na video níže abyste si udělali obrázek. Jen vše samozřejmě berte s nutnou rezervou, protože bych si dovolil tipnout, že má k nezaujatosti poměrně daleko 🙂

Model Xiaomi Mi5 Oukitel K6000 Plus iPhone 7
Sensor IM298 OV16880 iSight
Pixels 16 MP 16 MP 12 MP
Aperture f/2.0 f/2.0 f/1.8
Focusing PDAF PDAF Focus pixels
Anti-shake 4-axis stabilization Normal anti-shake OIS

 

Oukitel K6000 Plus už se dá najít v nabídce některých obchodů na Aliexpressu za ceny kolem 200 USD, ale to neznamená, že oficiální cena bude stejná. Na tu ještě musíme chvíli počkat a zatím můžete najít vše o telefonu na oficiálních stránkách výrobce.