Některé modely telefonů jsou možná předurčeny k tomu, aby v prodejních nabídkách vydržely docela dlouhou dobu a je otázkou, zda je to způsobeno neprodanými kusy nebo stálým zájmem. Jedním z nich je i Elephone P9000 a u něj to zrovna vypadá, že se jedná o možnost druhou.

Díky tomu, že je na trhu již delší dobu, cena tohoto modelu jde stále dolů, což i s přihlédnutím ke specifikacím je docela lákavé. 5,5-palcový OGS FullHD displej, relativně štíhlé tělo, 82% screen-to-body ratio, procesor Helio P10, 4 GB RAM, 32 GB interní paměti, 13 Mpix zadní kamera s PDAF a 3000 mAh baterie s podporou rychlého nabíjení.

p9000

Aktuálně Elephone připravil speciální nabídku pro podporu dalších prodejů P9000, takže pokud nepohrdnete poněkud starším kouskem s dobrými specifikacemi a nevadí vám značka Elephone, tak se mrkněte na tento odkaz. Vlastní někdo mezi čtenáři Elephone P9000? Podělte se o dosavadní zkušenosti v komentářích níže.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.