Xiaomi se opravdu nebojí vyvíjet, financovat a uvádět na trh nové a nové produkty v oblastech, kde byste je až tak úplně neočekávali. Takže dnešní představení nemůže být až takovým překvapením. Pod svojí sub-značkou MIJIA a pomocí komunitního financováni představili sluneční brýle eliminující modré světlo a to s velmi příznivou cenovkou – $36.

Nové sluneční brýle byly opět vyrobeny s pomocí známé společnost Turok Steinhardt a měly by být schopny zcela eliminovat ultrafialové a modré (nejen) sluneční záření pro ochranu vašich očí. Skla by měly být vyrobeny next-gen nano materiálem užívajícím žlutou barvu k trojité ochraně vašeho zraku a určitě se budou hodit například vášnivým hráčům.

Takže už žádné namáhání oči zíráním do obrazovky s myriádou grafických efektů, odrazů a škodlivých paprsků celkově. Brýle budou k dostání ve třech rozdílných designech a obroučky by měly být extra lehké (pouhých 7.5 g), ale velmi odolné.

Jak už jsme se zmiňovali na začátku článku tak cena bude velmi lidová, 249 juanů (tedy zhruba $36) opravdu zákazníka nezruinuje. První objednávky by měly být uspokojeny od 20.dubna, takže za měsíc uvidíme jak se to Xiaomi povedlo.