Xiaomi se opravdu nebojí vyvíjet, financovat a uvádět na trh nové a nové produkty v oblastech, kde byste je až tak úplně neočekávali. Takže dnešní představení nemůže být až takovým překvapením. Pod svojí sub-značkou MIJIA a pomocí komunitního financováni představili sluneční brýle eliminující modré světlo a to s velmi příznivou cenovkou – $36.

Nové sluneční brýle byly opět vyrobeny s pomocí známé společnost Turok Steinhardt a měly by být schopny zcela eliminovat ultrafialové a modré (nejen) sluneční záření pro ochranu vašich očí. Skla by měly být vyrobeny next-gen nano materiálem užívajícím žlutou barvu k trojité ochraně vašeho zraku a určitě se budou hodit například vášnivým hráčům.

Takže už žádné namáhání oči zíráním do obrazovky s myriádou grafických efektů, odrazů a škodlivých paprsků celkově. Brýle budou k dostání ve třech rozdílných designech a obroučky by měly být extra lehké (pouhých 7.5 g), ale velmi odolné.

Jak už jsme se zmiňovali na začátku článku tak cena bude velmi lidová, 249 juanů (tedy zhruba $36) opravdu zákazníka nezruinuje. První objednávky by měly být uspokojeny od 20.dubna, takže za měsíc uvidíme jak se to Xiaomi povedlo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.