Elephone nedávno lehce zpomalil v uvádění nových modelů na trh, takže už se nejedná o jejich pověstnou „kulometnou palbu“, ale stále chrlí modely působivý tempem. Řada C od Elephone by měla být orientována na entry-level segment a již známe Elephone C1, C1X a velký C1 Max, který by měl dorazit již brzy. No a podle obrázku níže bychom se měli dočkat i Elephone C1 Mini.

Zatímco všechny modely C1 sdílejí některé základní specifikace, jako je HD rozlišení displeje nebo procesor MT6737, rozdíly v konstrukci jsou docela zřetelné. Podle uniklých informací bude nový Elephone C1 Mini menší než sourozenci s displejem o velikosti 5 palců a a bez duální kamery, kterou disponuje C1 Max. A také se s největší pravděpodobností dočkáme kovového těla a spousty barevných variant.

Řada C od ElephoneElephone C1 Mini dosud není uveden na oficiálních stránkách firmy, takže nemáme zatím žádné informace o datu uvedení na trh a ceně, ale můžeme předpokládat, že to nebude trvat dlouho. A samozřejmě budeme průběžně informovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.