Xiaomi Mi6 je bez debat jedním z nejočekávanějších modelů tohoto roku nejenom přímo v Číně, ale na globálním trhu celkově. A s velkou popularitou přichází automaticky i život pod mikroskopem, takže skoro každý den máme k dispozici nové uniklé informace a spekulace.

Z předchozích informací bylo poměrně jasné, že šance aby tato vlajková loď značky Xiaomi byla vybavena duální zadní kamerou je velmi vysoká. Nikoho tak nepřekvapí, že díky dnešní dávce renderů je tato varianta opět potvrzena. Na druhou stranu nikdy nic není stoprocentní, takže informace z více zdrojů nejsou nikdy na škodu.

Zbývá tak zodpovědět onu zásadní otázku jaký procesor bude pohánět Xiaomi Mi6 a tady se už spekulace odborníků i laiků značně rozchází. Někteří se zapřísahají, že produkce Snapdragonu 835 bude dostatečně rychlá a dostupná a pro Xiaomi pak nebude problém tento nejvyšší čip od Qualcommu použít. Další pak nahlas o této možnosti pochybují a přiklání se k použití Snapdragonu 821, tedy nejvyššího čipu minulé generace. No a pak je tam támhle v koutě menšina tiše mumlající něco o Helio X30, ale těm nikdo nepřikládá moc váhy.

Definitivní odpověď se pravděpodobně dozvíme až při oficiálním odhalení telefonu, které se čeká 14.dubna a do té doby budeme pokračovat v dohadech. Co si myslíte Vy ? Bude Xiaomi Mi6 očekávaným hitem a protivníkem OnePlus 4/5 ? Dejte nám vědět v komentářích.