Z předchozích zpráv víme, že chytrý telefon Oppo F3 Plus bude již 23. března/marca představen v celé své kráse. Je označován za selfie experta.

Specifikace Oppo F3 Plus

Společnost pustila do oběhu pár obrázků a díky nim se můžeme víc dozvědět o jeho přednostech. Bude mít rychlé VOOC nabíjení, vylepšený snímač otisků prstů a fotoaparát s clonou f/1.7.

VOOC nabíjení (Voltage Open Loop Multi-step Constant-Current Charging) je technologie od Oppo, která by měla zajistit nabití z 0 na 75% kapacity za 30 minut. Přičemž výrobce navíc slibuje, že inženýři zachovali chladnou hlavu a navrhli celou technologii tak, aby se telefon příliš nezahříval. Pokud jde o snímač otisku prstu, měl by to být jeden z ultrazvukových snímačů stejně jako u  Xiaomi Mi5s.

Co se týče clony f/1.7 nebylo by to nic výjimečného (u dražších telefonů) pokud by se jednalo o zadní kameru. Ale tady je řeč o přední selfie kameře. V předešlých zprávách bylo již odhaleno, že smartphone Oppo F3 bude mít na přední straně hned dvě selfie kamery. Jedná se o 16 MP a sekundární 8 MP fotoaparát. Díky nízké světelné cloně f/1.7 dopadne na obrazový senzor více světla což pozitivně ovlivní kvalitu fotografií. Koneckonců chytrý telefon Oppo F3 Plus má přezdívku „selfie expert„.

Pokud jde o ostatní specifikace, telefon bude pravděpodobně vybaven 6-palcovým Full HD displejem, procesorem Snapdragon 653 SoC, 4 GB RAM. Po vybalení z krabice bude mít verzi  Android 6.0.1 Marshmallow.

Co si myslíte o tomto telefonu? Je žádoucí mít takové foto „dělo“ pro selfie? Dejte nám vědět v komentářích!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.