Značka Vphone je známá produkcí levných odolných telefonů pro nenáročné zákazníky a novinka Vphone M4 je dalším kouskem do sbírky. A může nabídnout přesně ty kvality, jaké byste očekávali od extra levného odolného telefonu. Takže co si pod tím představujeme ?

Vphone M4 sice nenabídne plnou IP68 certifikaci, ale i přítomná IP67 je v drtivé většině případů více než dostatečná pro používání v náročnějších podmínkách. Takže není třeba mít obavy když si jdete s telefonem zaplavat nebo vám někde náhodou upadne. Co se týče použitého hardwaru, tak se žádná velká paráda moc nekoná. Displej je 4.5-palcový IPS krytý neznámou generací Corning Gorilla Glass, MT6580 procesor už zažil lepší časy , 1 GB RAM a 8 GB vnitřního úložiště jsou na hraně a Android 6.0 Marshmallow už taky nikoho neoslní.

Takže co je vlastně na Vphone M4 tak zajímavého ? Je to jednoduché milý Watsone, cena, která je dokonce ještě nižší než u předchozí generace. Podle našich informací by telefon měl stát méně než $70, což je za použitelný odolný telefon poměrně rozumná suma. Více informací se dá samozřejmě zjistit na oficiálních stránkách společnosti.