Máte zrovna dobyvačnou náladu ? Tak to by se vám mohl hodit nový Oukitel K6000 Plus, který se honosí přídomkem „The Conqueror“ čili „Dobyvatel“. A díky publikovanému oficiálnímu videu už máme konkrétní představu s jakými specifikacemi potáhne do boje.

Konečně to vypadá, že časy nesmrtelného čipsetu MT6753 jsou minulostí a došlo to už i inženýrům Oukitelu. Takže v K6000 Plus už najdeme novou generaci v podobě MT6750T spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, což je slušná porce. Dále pak například 5,5-palcový AUO displej s FullHD rozlišením, čtečku otisků prstu na přední straně, 16 Mpix + 8 Mpix kamerky a Android 7.0 jako OS.

Za samostatnou zmínku pak rozhodně stojí použitá baterie, protože podobné monstrum se nevidí jen tak každý den. Nový Oukitel má v sobě baterii s kapacitou 6080 mAh a pochopitelně potřebuje i odpovídající nabíječku, protože obvyklou 5V/2A by nabíjení trvalo zhruba pět hodin. Takže v balení najdeme 12V/2A kousek, který nám telefon nabije zhruba za 100 minut.

Přesné datum vydání a cenu bychom se měli dozvědět už brzy, takže stačí jen sledovat oficiální web Oukitelu nebo jejich stránky na Facebooku. Ale nejjednodušší bude číst Gizchinu, my to uděláme za Vás 🙂