Předpokládám, že Xiaomi Mi Mix už všichni znají. Tento ohromující téměř bezrámečkový telefon když ne zatřásl, tak alespoň pohnul mobilním světem. Dnes se k nám dostala zpráva od čínského výrobce UMIDIGI, že mají ambici podobný telefon také stvořit. S největší pravděpodobností by se nové UMIDIGI mělo jmenovat UMIDIGI C Note.

Masivní displej je to, co byste očekávali od telefonu s co největším screen-to-body ratiem. A to by měl nový C Note splňovat. Přední kamera, jak je patrné z uniklých fotografiích, bude umístěna přesně uprostřed dolního rámečku, místo pravého dolního rohu jako tomu je u Xiaomi Mi Mix.

To značí, že většina fyzických prvků bude přenesena do stran a na zadní stranu telefonu. Telefon taktéž zřejmě bude mít i duální zadní fotoaparáty, jelikož toto si výrobce úspěšně odzkoušel na svém předchozím modelu UMIDIGI Z PRO. Více informací o UMIDIGI C Note zatím nemáme, ale jakmile se vynoří, tak zde se to dočtete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.