Ohodnoťte článek

OnePlus v posledních dnech nás lákal na své upoutávky novinky a celý internet byl plný spekulací o co se bude jednat. Nyní už to víme, jelikož je vše oficiálně potvrzeno. OnePlus dnes oznámilo novou (exkluzivní) verzi OnePlus 3T Colette Edition, kterou připravil ve spolupráci s francouzskou oděvní firmou Collete.

Pojdme se podívat co o tom říká samotný OnePlus: „Naše nejnovější zařízení je odrazem naší spolupráce s Colette a reflektuje naši společná pozornost věnovanou detailům a úctu k bezkonkurenční kvalitě. OnePlus 3T Colette Edition je pozoruhodný smartphone, která přináší nadčasový a bezkonkurenční desing Colette do vzhledu OnePlus telefonu.“

OnePlus 3T Colette Edition

Exkluzivní přístroj bude dodáván v impozantní syté černé barvě a je vybaven Colette logem vyrytým na zadní straně, vše k oslavě 20. výročí módního butiku. Bude k dispozici pouze 250 kusů se 128 GB ROM této specifické edice a cena bude 479 euro (cca 509 dolarů) A teď pozor. Všechny tyto telefony budou prodávány výhradně v Colette v Paříži od 21.března.

OnePlus 3T Colette Edition

Kdybyste čistě náhodou plánovali v té době cestu do Paříže, tak vězte, že k telefonu dostanete ještě dvoje sluchátka OnePlus Bullets.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.