Podle nedávné informace z Weibo bude mít nadcházející Xiaomi Mi 6 i keramickou variantu. Alespoň to píše dobře známý analytik Kevin Wang. Pan Wang je ředitelem výzkumu u IHS Technology a taktéž potvrdil, že Apple plánuje udělat totéž u modelu iPhone 8.

Podle tohoto zdroje, je sice výrobní postup u sklokeramického materiálu dosti obtížný, ale na podporu svého tvrzení ukazuje zvýšení investic do keramiky. Údajná sklokeramická varianta Xiaomi Mi 6 nabídne vynikající výrobní kvalitu, ale důležité bude, aby výrobní kapacity dokázaly uspokojit poptávku.

Xiaomi MI 6

Takže pro ty, kteří se už trochu ve všech těch verzích Mi 6 ztrácí, krátká rekapitulace: Xiaomi Mi 6 přijde se Snapdragon 835 SoC, 5,2 palcovým zakřiveným / rovným displejem s FullHD / 2K rozlišením a co se týče pamětí, tam toho bude ještě víc: 4 GB + 32 GB, 4 GB + 64 GB a top verze s 6 GB + 128 GB, což by měla být i ona sklokeramická varianta.

Jakmile budeme vědět víc a potvrzenějšího, tak samozřejmě nebudeme váhat a podělíme se o to s vámi. Snad se už však žádná další varianta Mi 6 neobjeví 🙂