UMi Max je telefon který dobře známe. Prošel nám rukama v recenzi od Zbyňka, který mu udělil slušných 7 z 10. A i když se jedná o loňský model, stále tento telefon není zapomenut, jelikož na poměry UMi získal model Max poměrně slušná prodejní čísla.

I samotný závěr recenze vyzněl v pozitivním duchu: „UMI Max patří do zástupu levných telefonů, ovšem UMI se rozhodlo, že tento segment trochu povznese díky svým specifikacím. To všechno jsou výrazné plusy, které přesvědčí mnoho potencionálních zákazníků. Kritika zazní snad jen na fotoaparát.“

Umi max

Když si připomeneme kousky skládačky, ze kterých se Max skládá, tak vězme, že telefon má 5,5-palcový FullHD displej, pohání jej Mediatek Helio P10 spolu s 3 GB RAM a 16 GB ROM. Hlavní fotoaparát je 13 Mpix snímač od Panasonicu, zatímco přední jest 5 Mpix od Samsungu. Telefon nabízí celokovové tělo, čtečku otisků prstů a 4000mAh kapacitu baterie.

UMi Max je stále k dostání v EU skladu prodejce Tomtop za 152,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.