Nový, dosud neodhalený telefon od Huawei se ukázal v databázi TENAA a jeho zajímavostí je, že disponuje OLED panelem.

Smartphone, který zatím známe jen jako Huawei NCE-TL10, byl spatřen na Tenaa a soudě podle loga China Mobile na zadní části, můžeme tipovat, že tento telefon bude primárně určen pro čínský trh a na ten mezinárodní se dostane (zřejmě) až později.

od Huawei

Tento telefon od Huawei se může pochlubit 5-palcový HD OLED panelem, který je považován za jeden z prvních OLED čínských výrobců, díky čemuž jeho cena nebude nijak zásadně vysoká. Další specifikace odhalují osmijádrovou (1.5GHz) čipovou sadu, 3 GB RAM, 16 GB interního úložiště, podporu SD karet (až 128 GB), přední fotoaparát 5 megapixelový, zadní 13 megapixelový a kapacitu baterie 4000mAh.

Čínské webové stránky, které o tomto telefonu píší poukazují na to, že design tohoto nového telefonu od Huawei vypadá trochu jako výrobky Meizu až na to, že čtečka otisků prstů je na zadní straně telefonu, místo ve fyzickém tlačítku na přední straně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.