Už to nebude dlouho trvat, kdy se dočkáme další vlajkové lodi od Xiaomi a někteří z nás začínají už být docela netrpěliví. Tuto netrpělivost by měly podpořit i 3 nové skici Xiaomi Mi 6, které se vynořily na Weibo a strhla se kolem nich docela slušná diskuze.

Tyto (oficiálně nepotvrzené) náčrtky Xiaomi Mi 6 v podstatě zachovávají design, který už jsme viděli. |Dva rámy na horní a dolní části displeje a prakticky žádné na jeho stranách a Home tlačítko pod displejem, které bude s největší pravděpodobní i čtečkou otisků prstů.

Xiaomi Mi 6

Na spodní straně telefonu bude pravděpodobně konektor USB Typ-C spolu s nezbytnými reproduktory. Na zadní straně přístroje zůstane jako vždy logo Mi, a to na spodní polovině, zatímco nahoře bude duální kamera a LED blesk.

Xiaomi Mi 6

Taktéž víme, že nadcházející model bude k dispozici ve 3 variantách: dvě z nich budou poháněné procesorem Snapdragon 835 a třetí bude mít pod kapotou MediaTek Helio X30 SoC. Nejdražší model se Snapdragonem bude mít Quad HD rozlišení OLED displeje, který bude po obou stranách zakřivené, procesor doprovodí 6 GB RAM, 256 GB interní paměti a duální zadní kamera. Levnější Snapdragon verze bude vybavena Quad HD OLED displejem, ale tentokráte rovným, procesor doplní 4 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti a opět duální zadní kamera.