V Oukitelu si vzpomněli na ženy a na oslavu jejich Mezinárodního dne se jim společnost rozhodla poslat dárek. Ve spolupráci s Aliexpress shopem vrhli do bleskového prodeje jejich budgetový Oukitel U7 Max. A cena je opravdu nízká!

Oukitel U7 Max je klasický zástupce entry-level segmentu vybavený procesorem MT6580A, 1 GB RAM a 8 GB ROM, ale může nabídnout relativně pěknou unibody konstrukci telefonu s 5,5-palcový displejem a 2.5D zakřivením. Kamery jsou zadní 8 Mpix interpolovaná na 13 Mpix a přední 2 Mpix interpolovaná na 5 Mpix. Kapacita baterie se zastavila na čísle 2500 mAh, což nevypadá nijak výrazně, ale ve spojitosti s efektivním chipsetem je dostačující. Jako operační systém je použit Android 6.0 Marshmallow, ale aktualizace na Nougat je slíbená do konce března.

Oukitel U7 Max

Takže zpět k tomu hlavnímu, tedy ceně Oukitel U7 Max. Dnes a po několik příštích dnů můžete získat telefon za pouhých 61,74 dolarů zde a není třeba se bát Aliexpressu, jelikož tento obchod byl byl oficiálně vybrán Oukitelem pro tuto akci. No a pokud chcete vědět něco více o tomto modelu a jeho specifikacích, není nic jednoduššího než mrknout na oficiální webové stránky společnosti.