Dnešek byl dnem, kdy došlo k oficiálnímu odhalení BlackBerry Aurora, nejnovějšího zástupce střední třídy stále bojující společnosti Blackberry. K představení došlo v Indonésii, kde se telefon bude také vyrábět.

Zajímavý smartphone přichází s Android 7.0 Nougat a bude k dispozici ve 3 různých barevných variantách – zlaté, stříbrné a černé, s cenou 262 dolarů, k čemuž ještě budou k dostání zajímavé dárky (JBL Go reproduktor a flip kryt).

blackberry aurora

Co se týče dalších specifikací, telefon pohání Snapdragon 425 chipset, který doplňuje 4 GB RAM a 32 GB ROM. Displej je 5,5-palcový 720p a baterie dostala do vínku kapacitu 3,000mAh.

blackberry aurora

Na zadní straně Aurory najdete 13 MPix hlavní fotoaparát a na jeho přední straně selfie kamerku 8 MPix. Pokud vás telefon Blackberry Aurora oslovil, ale čistě náhodou nejste zrovna v Indonésii, pak budete muset počkat několik týdnů, než se společnost TCL rozhodne pod jakým názvem tento telefon uvede globálně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.